Oto Yedek ParçaLider Oto Teknik Servis olarak, aracınız için ihtiyaç olan yedek parçaları, orijinalleri ve uyumlu alternatifleri ile uygun fiyat ve koşullarla hizmetinize sunmaktayız.

 Orijinal Yedek Parça
Otomobil fabrikalarında araç imal edilirken bantta, montajda kullanılan ilgili otomobil markasını üstünde veya ambalajında amblemini taşıyan parçadır.

Eşdeğer Yedek Parça
Otomobil fabrikalarında üretilen araçlara malzeme imal eden firmaların montaj da ve servis hizmetlerinde kullanılan, aynı zamanda firmanın kendi marka ve logosu ile bayileri aracılığı ile piyasaya dağıtımını yaptığı parçadır.
Örnek vermek gerekirse, Valoe ve Bosch vb. gibi markaların kendi dağıtım kanalları ile kendi amblemleri ve logolarına havi kutular içerisinde sattıkları malzemenin aynısı Mercedes ve BMW vb. gibi markaların logoları ile otomobil imalatında ve servisinde kullandıkları parçadır. Bir başka değiş ile kutular farklı ama içindeki ürünler bire bir aynıdır.

Alternatif Yedek Parça
Otomobil fabrikalarında montajda kullanılmayan ama Avrupa Birliği kriterlerine uygun imal edilmiş, Türkiye ‘de TSE standartları ile tanımlanan, Avrupa’ da AB standartları ile tanımlanan garantili yedek parçadır

© 2013 Lider Oto Teknik Servis Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
AFYONKARAHİSAR
www.ltsoto.com