Profesyonellerin Tercihi 3M ile Boya Koruma3M Car Care Systems (Araç Koruma Sistemleri) Yetkili Kullanıcısı Lider Oto Teknik Servis Ltd. Şti. 


Aracınıza yepyeni bir hayat sunuyoruz. 3M Araç Bakım Sistemleri Tunalı Motorlu Araçlar'da. Aracınızın boyasını, iç mekanını koruyan, çizikleri gideren bu koruma paketleri ile aracınızın ömrü uzayacak...

%100 müşteri memnuniyeti


Boya yüzeyi yenileme konsepti

Bu konsept sayesinde aracınız ilk günkü görünümünü kazanıp, güneşin zararlı UV ışınları, çamur, uçan haşere kalıntıları, zift ve benzeri etkenlere karşı korunmuş olur.Boya Parlatma ve Mükemmelleştirme Konsepti
Bu konsept boya yüzeyindeki küçük bozuklukları ve oksitlenmeyi ortadan kaldırır. Sonradan boyanmış otomobil yüzeylerinde meydana gelen portakallaşma etkisini ortadan kaldırarak pürüzsüz, kaygan, mükemmel bir yüzey görünümü kazandırır.

Detaylı Hijyenik İç Temizlik Konsepti
Otomobil iç yüzeylerine uygulanan eşsiz bir 3M temizlik sistemidir. Tüm iç yüzeylerin en dar ve küçük noktalarına kadar girilerek üstün 3M kimyasallarıyla kir, leke, sigara isi, meşrubat ve içecek kalıntıları temizlenip, bakterilerden ve kötü kokulardan arındırılır.

Motor Temizlik ve Koruma
Üstün 3M kimyasallarıyla motor yüzeyindeki tüm noktalara ulaşarak derinlemesine bir temizlik sağlanır. Temizlenen yüzeylere oksidasyon önleyici, kir ve lekelere karşı koruma sağlayan 3M kimyasalları uygulanır.


Cam Su Kaydırma Sistemleri

Aracınızın ön ve yan camlarında uygulanan su itici kimyasalı, Cam yüzeyinden yağmur ve çamuru kaydırarak görüşü netleştirir. Su damlalarının daha küresel şekil alıp akmasını düzenler. Rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar.

© 2013 Lider Oto Teknik Servis Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
AFYONKARAHİSAR
www.ltsoto.com